Könyvek kémiáról?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy a 7-8.-os kémia tulajdonképpen semmi, de nekem néha nehézséget okoz, nem értek mindig mindent. Reáltagozatos gimibe (azután pedig az állatorvosira) készülök, és szeretném, ha már az alapokat is megfelelően el tudnám sajátítani. Nem mondom, hogy imádom ezt a tantárgyat, de egész jól elvagyok vele, érdekel is, viszont sajnos nem vagyok egy kémiazseni. Tudtok olyan könyveket, amelyek hasznosak lehetnek nekem, kiegészítik a tananyagot, amikben esetleg érdekességeket is olvashatok? Netes oldalak is jöhetnek. Eddig egyébként azt láttam, hogy Villányi Attila kémiakönyveit ajánlják a legtöbben, de ezek nem csak az érettségire készítenek fel? Nekem még felesleges lenne megvenni, ugye?

2013. szept. 8. 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!