Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan szerezzünk párt 5...

Honnan szerezzünk párt 5 lánynak szalagavatós tánchoz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé kitoltak velünk, úgy volt, h van párunk, aztán utólag tudtuk meg, hogy hoppá mégse. Minél hamarabb kellene, de külsőst nem nagyon tudunk beszervezni a próbák időpontja miatt. Arra gondoltunk, h suliból keresni valakit, de nem ismerjük őket, nem akarunk idegen embereket megkérni. Mit csinálhatnánk? Kérjük esetleg tanár segítségét, hátha be tud szervezni valakit?
2013. szept. 13. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy melyik városban keresgélünk. :)
2013. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy melyik városban keresgélünk? :)
2013. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Okés. Ezt hogy csinálta a rendszer, nem tudom. :)

(Előző kettő voltam.)

2013. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye
2013. szept. 13. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Aha. Akkor fogalmam sincs. :)

Esetleg kitaláltok olyan táncot, amit nem párban, hanem hármasával lehet táncolni. :D Bár elég érdekes lenne.

2013. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdésedben ott vannak a válaszok. Nyugodtan ismerkedjetek, kérjetek meg szimpatikus fiúkat az iskolából, és ha nem megy másképp, kérjétek valamelyik tanár segítségét. Bár ezt azért inkább a tanárok kihagyásával szokás intézni, de biztos van, aki szívesen és tapintattal segít.
2013. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sinead válasza:
Én se akartam ismeretlen lányt felkérni, de vagy felkérem, vagy táncolok a kimaradt, senkinek se kellő lányokkal. Aztán felkértem(tegnap) egy olyan lányt, akivel életemben 2 szót beszéltem :). Ha van szimpatikus srác, nyugodtan kérdezzétek meg, nem párkapcsolatot kerestek hanem táncpartnert :) Tanárt is megkérhettek, de nem biztos, hogy olyat fog találni, aki bejön. Ha olyannal táncolsz akivel nem szeretnél, az egy öngól, nem fogod jól érezni magad.
2013. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!