Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek aktívan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek aktívan szoktatok keresni párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az a kezdeményező tipus . Azt hiszem nem kell nagyon erőltetni , majd jön valaki ha jönnie kell . Meg én régimódian állok hozzá a dologhoz , nő létemre én nem akarok odamenni ismerkedni , az én meglátásom szerint az a férfi dolga , viszont férfiak mondogatják ,hogy igen is a nő is oda kell hogy menjen a férfihoz , ha érdekesnek tartja . Én ezt hanyagolnám .

2013. aug. 7. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Minek? Jöjjenek azok maguktól:D
2013. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amélia:) ***** válasza:
"Majd jön mikor nem számítok rá" elven vagyok :D
2013. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

igen, a legtöbb lány iylen mint te, illetve ti.

majd elsz ami lesz, majd jön magátol, alakul ahogy alakul.

nincs is ezzel semmi baj!


22 vagyok, és engem si régimódian enveltek, szóval hogy én kezdeményezek a lánynál! :)

volt azonban olyan, hogy a csaj kezdett..eredmény: nem becsültem emg. nem becsülöm emg azt amiért nem kell küzdjek. ilyen vagyok, folymatosan küzdenem kell ez éltet. :)

nagyon jól csináljátok! ne hajtsatok pasira! francokat! akar valamit oldja meg! én is így szoktam, kismilioszor elutasítottak, de sokszor volt folytatása is a doloknak. jah, és mindig szép barátnőim voltak, modhatni olyanok, akikről nem is gondoltam volna hogy öszejönnek velem. de mégis, és miért?!

mert csípték az ércelődő bezsologatós humoromat! :D és a stíéusom, nameg ha testem nem si az a hűdekigyúrt, arcra sokak szerint sármos vagyok.

2013. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 10:26

Amikor nem számítasz rá? Most ugye nem számítasz rá? Mert akkor megyek :D :D

2013. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Amélia:) ***** válasza:
...ahj Shevy:PP
2013. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

aktívan inkább a kulcscsomómat keresem vagy a pénztálcámat,de ha jön olyan akivel úgy érzem hogy lehetne valami bátran kezdeményezek

az meg igaz hogy majd jön valaki,csak nem mindig olyan aki kéne(gyantázott valamik,állambácsi rajongók vagy anyu pici fia aki gyakorlatilag semmihez sem ért)

2013. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!