Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tegnap iratkoztam be egyetemre...

Tegnap iratkoztam be egyetemre. Akkor már nincs visszaút? Úgy értem, hogy államira vettek fel, és van valami olyasmi, ha nem végzed el a sulit, akkor vissza kell fizetned? És, ha én még nem kezdek el járni az előadásokra?

Figyelt kérdés
Úgy értem,amíg nem kezdek el járni ,vajon vissza lehet lépni? Köszönöm előre is ,ha valaki ír!
2013. szept. 4. 13:40
 1/3 reptoid ***** válasza:

Nagy valószínűséggel passzív félévre is teheted magad, illetve ki is iratkozhatsz.

Semmit nem tenni, viszont órákra nem bejárni nagy butaság lenne, hiszen attól még ők diákként kezelnek, és az lesz érvényes rád, mint másokra.

2013. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
A módosított hallgatói szerződés szerint elvileg 1. félévben abba lehet hagyni a képzést bármiféle következmény nélkül. De attól, hogy nem jársz be előadásra nem ugyan úgy megmarad a jogviszonyod.
2013. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja értem.Köszönöm szépen,ez hasznos volt,ezeket nem tudtam.
2013. szept. 4. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!