Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin vagyok, hogy tudok...

Orvosin vagyok, hogy tudok minél tobbet gyorsan megtanulni?

Figyelt kérdés
Orvosi egyetemen vagyok elsos, s természetesen hatalmas a tanulási mennyiség.. nem tudtok esetleg valamilyen praktikákat, amivel gyorsabban és minél tobbet meg tudok tanulni?

2013. szept. 28. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Hát nekem csak az segít, hogy folyamatosan tanulok. Persze erre rá is vagyok kényszerülve a ZH-k miatt, de van, amit már úgy elolvastam, hogy a közeljövőben semmit nem kérnek belőle számon. Viszont jó, ha az ember előre látja, hogy mekkora mennyiséget kérnek majdan számon tőle. Előadásokon, amin lehet benn vagyok, lyukas órákban többiekkel együtt tanulok. Ez talán a legfontosabb, úgy tudok a legjobban tanulni, ha látom, hogy más is azt csinálja, így motiválva vagyok, plusz ki is kérdezzük egymást.
2013. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszonom szépen a választ! =) én is így próbálom kihasználni az idomet... annyival nehezebb, hogy szlovákul tanulom a dolgokat, de hát ezt választottam...

valamilyen vitamint nem szedsz? az éjszakázást hogy bírod?

2013. szept. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!