Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet minél amerikaiasa...

Hogyan lehet minél amerikaiasabb angolt megtanulni?

Figyelt kérdés

Van egy könyvem "Speak English Like an American", abban vanank kifejezések, melyeket Am-ban használnak. Vannak még ilyen könyvek?

És akcentust hol gyakorolhatnám, ha nincs amcsi ismerősőm?

A lehető legamerikaiasabban szeretnék beszélni!!!!

Köszönöm a segítséget!!!


2009. ápr. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyik barátnőmnek nagyon megy, és azért, mert ő imádja az amerikai filmeket/sorozatokat, és mindet eredeti nyelven nézi.
2009. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
"Amerikásan" leginkább Amerikában tudsz megtanulni. Ne aggódj, ha angolul beszélsz és éppen Amerikában, nem fognak cikizni, ha nem beszélsz "amerikásan" Örülnek, hogy - így, vagy úgy - de beszéled a nyelvüket.Amerikában nem divat ugyanis az idegen nyelv, kevesen beszélnek más nyelvet részben mert lusták, másrészt pedig tisztában vannak azzal, hogy az övék egy világnyelv és elvárják, hogy mások elsajátítsák. Azért az előző válaszadó tanácsait is fogadd meg, mert a cél felé haladsz vele!
2009. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A szotarakban benne van az amerikai kiejtes. Tanuld meg a fonetikus jeleket es akkor konnyen fog menni elobb-utobb, mert fel fogod fedezni a szabalyszerusegeket. En 18 evesen koltoztem ki az USA-ba es mara azt tudom mondani (23 vagyok), hogy teljesen eltunt az akcentusom. Sokat gyakoroltam olyan konyvekbol, mint amilyet emlitettel.
2009. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van egy nagyon laza könyvem, igaz nem sok minden van benne, de ami benne van az hasznos ha az amcsi szlengeket akarod megismerni. A címe: Vigyázz, angol! (cenzúrázatlan)
2009. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézzél sok filmet.
2013. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!