Hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
Orvosira szeretnék jelentkezni. Már érettségiztem és jártam is már 1 évet fősuliba de váltani szeretnék. Van valami tanácsotok h h készüljek a kémia és biosz emelt érettségikre? Esetleg valami tematikát tudtok ajánlani?

2013. okt. 8. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a követelmény rendszert letölteni és átböngészni! Ha az abban leírt tematikát követed, akkor jó eséllyel felvesznek majd! Könyvekből én Mándics Dezsőét javaslom, illetve Oláh Zsuzsa vagy mozaikos biosz könyvekkel kiegészítve, kémiából pedig a Villányi féle emelt kémiásat, és szintén a mozaikosat! Van néhány biológia könyvem, amik segíthetnek a felkészülésben, ha gondolod, szívesen megválnék tőlük, némi ellenértékért! :)
2013. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amikor en felveteliztem, akkor meg eleg volt biosz emelt. Akkor én szerenyi-fazekas 2 kotetes konyvbol tantam, 1 kotet netto 450 oldal. 99%-ot irtam!
2013. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!