Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiából linkelne vagy...

Biológiából linkelne vagy leírna valaki nyolcadikos felvételi tételeket? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok és emelt szintű biológiát szeretnék tanulni.Az iskola tart bioszból felvételit és az a helyzet hogy keresgéltem a tételeket de nem találtam túl sok mindent,ezért szeretném a ti segítségeteket kérni. Megköszönném ha valaki leírná a tételeket,linkelne vagy valami.Előre is köszi:)


* Magyarország élővilága (hazai erdőink, vízparti élővilág, élet a füves területeken)

* Távoli tájak élővilága. Az élőlények rendszerezése (növény- és állatrendszertan, a törzsek tulajdonságai, vírusok, baktériumok)

* Az állatok kültakarója, az ember bőre

* Az állatok mozgása. Az ember mozgásrendszere, csontok felépítése

* Az állatok légzése, a légzőszervek fejlődése, az ember légzése

* Az állatok táplálkozása, az ember emésztőrendszere

* Az állatok anyagszállítása, az ember keringési rendszere, a vér



2013. okt. 14. 20:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!