Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha csak éjszaka...

Mit csináljak, ha csak éjszaka megy a tanulás?

Figyelt kérdés
Olyan 9 óra fele kezd el rendesen fogni az agyam, és amit délután fél óra alatt tanulnék meg, az ilyenkor 10 perc. Csak átolvasom, és tudom. Csak hát éjjel nem akarok tanulni, mert zavarom a szobatársaimat, meg amúgy is aludni szeretnék.
2013. okt. 25. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
járj esti iskolába
2013. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és ha kiülsz a konyhába? vannak olyan emberek,akik ilyenkor tudnak tanulni pl. én is. vizsgaidőszakban este 6,és hajnali 3 között szoktam mindig tanulni,nappal mindig elvonja vm a figyelmem
2013. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiülnék, csak másnap meg hulla vagyok. Köszi a válaszokat:)
2013. okt. 26. 22:00
 4/4 Srapnel ***** válasza:
Érdemes lenne szép lassan a saját életritmusodat úgy szervezni, hogy nap közben is aktív tudj lenni. Mert hát a tanulás egy dolog, de aztán dolgozni is kell valahol és a munkahelyek többsége nappal működik.
2013. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!