Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, kihez kell...

Mit kell tennem, kihez kell fordulnom ha járművezető oktatót szeretnék váltani?

Figyelt kérdés
Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki oktatót vált. Az az igazság, hogy nem jövünk ki egymással (le akar húzni, át akar verni, kiabál és türelmetlen)Abban az autós iskolában ahol tanulok 2 oktató van. Autós iskolát nem szeretnék váltani, csak oktatót. Nem tudom, hogy ez hogy lehetséges. Hallottam már, hogy xy összeget kell kifizetnem. A mostani oktatómnak kifizettem 20tanórát (tehát 66ezer forintot)de ebből csak 15 órát vezetem le. a fenn maradó összeget vissza követelhetem, vagy az már elúszott? Ha egy gépjármű vezető oktató tudna a kérdéseimre válaszolni azt nagyon megköszönném. Vagy esetleg egy ügyfélszolgálatot ahol érdeklődhetek....vagy bármi segítséget! Köszönöm! :)

2013. nov. 6. 17:30
 1/1 anonim válasza:
Sok ilyen van!Menj be az iskolába és az irodán mond el, h szeretnéd ha a másik oktatóhoz mehetnél!Én is most járok és nálunk volt olyan aki átment!Sok sikert!
2013. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!