Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban tényleg...

Egyetemi kollégiumban tényleg lehetetlen este tanulni?

Figyelt kérdés

A koliban olyan hangosak körülöttem, hogy este képtelen vagyok koncentrálni a tanulásra.

Akik szintén kollégisták, és hasonló körülmények uralkodnak náluk, hogyan oldjátok meg a tanulást este?

Szakot, évfolyamot, tanulmányi eredményt is írjatok, ha lehet. Előre is köszönöm!



2013. nov. 13. 22:24
 1/3 Laylah ***** válasza:
75%

Nem este kell tanulni. :) Amit lehet, délután tanulj meg, mert este nálunk is őrület szokott lenni sokszor. Én olyankor bedugom a fülest és hallgatok valami zenét hozzá. Tudni kell egyfelé koncentrálni. Tanulmányi eredményt még nem igazán tudok írni, tekintve, hogy gólya vagyok, de eddig egy kivétellel minden tárgyamból meglettek a zh-im, építőmérnökin.


23/L

2013. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. nov. 14. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
A baj ott van, hogy sokszor egy koleszban egészen eltérő szakosok lehetnek. És ugye van olyan szak, amely szorgalmi időszakban is közel nonstop tanulást követel meg, meg van olyan, amelyik csak vizsgaidőszakban.
2013. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!