Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodalom érettségi szövegértés...

Irodalom érettségi szövegértés feladatrészhesz szükséges készségeket hogyan lehet fejleszteni? Mi az ötös érettségi titka?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom segít ha olvasol, és megérted. Az ötöshöz inkább a magolást kell fejleszteni.
2013. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy a magolást kell fejleszteni?

Írásbelin nem hiszem, hogy bármihez is fel lehet használni.

Sőt, az én esetemben a szóbelihez sem szükséges, mivel emlékszem rá valamilyen szinten és csak át kell ismételni, attól nem is tartok annyira, nade az írásbeli..


Beleolvastam egybe, bár lehet, hogy pont egy nehezet fogtam ki.

A szöveg tartalmát felfogtam, értettem, de a válaszokra nem tudtam könnyen válaszolni.

2013. nov. 18. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
csak sok olvasással lehet fejleszteni. Az előző évek érettségi feladatsorának szövegértési részeit is meg lehet csinálni, és ezekhez megoldókulcsok is vannak.
2013. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

De, ha azokok végigértem mit tehetek még?

2013. nov. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!