Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már tudom a matek előrehozo...

Ha már tudom a matek előrehozottam eredményét, nem kell szóbeliznem, akkor el kell mennem a tájékoztató, záró és eredményhirdető értekezletekre?

Figyelt kérdés
És ha igen,akkor lehet kérnem hogy másik napon menjek,ne azon amikor bevagyok osztva?Mert még két másik napon is mennek mások.

2013. nov. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A záróra semmiképpen, mert oda a tanárok mennek. A másik kettőre igen. Főleg az eredményhirdetőre, mert ott adják a papírt. Nem kérhetsz másik napot, mivel a tájékoztató és az eredményhirdető értekezletből egy bizottságban csak egy van, és mindenkinek pont akkor kell ott lennie. Csak magára a szóbelire vannak különböző időpontban beosztva. Az érettségi egy komoly dolog, nem egy kiló kenyér, amiért csak beugrunk a boltba, amikor eszünkbe jut, és sok formai kötöttsége van, amit szintén vállaltál az előrehozottal.

A többit leírtam itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

(A be vagyok egyébként két szó, mivel a be az osztva igekötője, nem a vagyoké.)

2013. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És hány pontos lett?
2013. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emelten voltál vagy simán?
2013. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok,köszönöm a választ!

88 pontos lett,középszinten.

2013. nov. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!