Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell csinálni?...

Ilyenkor mit kell csinálni? Nem akarok megbukni.

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok, gimnáziumba járok. Leváltották a matektanárunkat, mert elment az előző... Eddig ebben a félévben egy jegyünk van (tz). Valakinek kettő, mint pl nekem, mert írtam javítót, ami szintén egyes lett. Tanultam a feladatokra, tudom hogy kell megcsinálni, de nem ad részpontszámokat a tanár, hanem az egész feladatot nézi. Van 5 feladat és ha elrontunk benne valamit, akkor már az egészet nem fogadja el... Szóval egy tz max pontja 5. Ráadásul ugye nem írunk sűrűn, mint mondtam egy jegyünk van eddig. Tegnap is tanultam, ma is matekozok, így hátha összehozok egy kettest. Szóval megpróbálok mindennap. De jelenleg nem értem amit most veszünk, szóval érdekes lesz.

#matematika #bukás #kevés jegy
2013. nov. 19. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéljetek az osztályfőnökkel, ez baromira inkorrekt értékelési rendszer. Vonjátok be a szülőket is.
2013. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy félévben, szorgalmi időszakban min. 3 információs jegy kell, ahhoz,h lezárhasson. 2 db 1-esre nem buktathat. Persze kérdés,h a TZ-t hány jegynek számolja a suli. Én inkább a matek munkaközösség vezetőjét kérdezném a pontozásról, ugyanis ennek egységesnek kell lennie egy iskolában. Olyan nem lehet,h egyik tanár ad részpontokat, a másik nem. Amúgy az érettségin is adnak részpontokat, annak megfelelően szoktak áatlában eljárni TZ-knél is. (Persze más ponthatárokkal)
2013. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mit vesztek/vettetek?
2013. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyökös másodfokú egyenleteket, amikben vannak azonosságok is. : /
2013. nov. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!