Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek érdemes...

Szerintetek minek érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem majd..van már 3 előrehozottam.

matek: 90%

angol: 87%

infó: 91%

matekból év végén pedig megpróbálom az emeltet

a jegyeim általában mindenből 5 ami fontosabb..kivéve német:D és angol nyelvvizsgám már majdnem megvan

nagyon szeretek rajzolni és egész jól is tudok..és ha lehet valami kreatívkodós munkát szeretnék:D persze azért a fizetés is fontos

Valami ötlet? teljesen tanácstalan vagyok:/

Köszönöm előre is:)


2013. nov. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Építészmérnök, BME <3
2013. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
grafikus programozó, ismertebben cad programozó, mondjuk még a cad programozó is elég tág kifejezés azonbelül is vannak még szakmák például játékoknál a pályák tervezése vagy épitület tervező ezek nagyon jó szakmák és a rajztudásod is hasznodra válna ezeknél a fizetéseket nem tudom nézz utána ha érdekel de biztos h átlag sokszorosa főleg külföldön éri meg ezekkel foglalkozni például ami ugymond közel van hozzánk és ahol nagyon jók a fizetések az Németország én is ott fogok valószinüleg elhelyeszkedni tetszik maga az egész ország már csak azért is mert nincs annyi cigány és tisztaság van nem mint itt. És ezekhez a szakmákhoz minimum az angolt és németet tudnod kell és még 1 tanács ha nyelvet tanulsz minél többet beszélgess anyanyelvüekkel erre például van 1000 ingyenes lehetőség a neten és cserébe te beszélhetel velük angolul biztos vagyok benne h németországban sok ember van aki meg akar tanulni angolul igy te is tanulhatól valamit és a másik fél is. Vagy nyujthatól cserébe akármit például megtanitód programozni, elmagyarázod a matekot ha vannak gondjai vele vagy bármit amit nyujtani tudsz neten keresztül neki ez olyan valamit valamiért elven müködik ha érted. Remélem segitettem valamit sok szerencsét és jó tanulást a továbbiakban.
2013. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja igen és még annyi, hogy a szüleim nem igazán akarnak elengedni Pestre mert, hogy drága.. de amugy én is a BMEt néztem ki:D
2013. nov. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!