Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Találkoznátok valakivel aki tetszik úgy, hogy ő csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek aki először tök szimpatikus volt meg minden, örültem hogy végre van egy barátom, de aztán elkezdett rám nyomulni és azóta már kiderült hogy ő kapcsolatot akar.. viszont nem akarom hogy aztán meg az legyen, hogy nem találkozunk többet.. hogy mondjam meg neki finoman, vagy hogy utasítsam vissza?? az a baj hogy neki barátja már van sok ezért nem hiszem hogy akar mégegyet. :(( 18/L
2013. okt. 12. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kapcsolatba kerültök hogyne találkoznátok többet? :O női logika? vagy arra érted ha netán szakítotok? ha akarnál tőle valamit megpróbálnád ha meg nem akkor akármit mondanak mások hagyni fogod. a te döntésed. meg a kérdés érvényét veszti mert ő honnan tudhatná és ha mi a helyében lennénk hogy te csak barátkozni akarsz velünk? érted...
2013. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb ugyanígy voltam. Csak úgy lehet, hogy te megmondod neki de, ha azok után is találkozni fogtok akkor nem érti meg és nem áll le, majd nem találkoztok többet és így idővel vagy elfelejt vagy megtetszik neki más és akkor már elkezdhettek újra találkozni.

Persze ilyenkor szokott az lenni, hogy most a másik fél szeret bele a másikba...

2013. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, nem, úgy értem hogyha megmondom neki hogy én nem akarok kapcsolatot! :) Hogyha megmondom neki hogy én csak barátkozni akarok vele, így értem. ^^"
2013. okt. 12. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán lenne értelme magamat kínozni azzal, hogy olyan lánnyal találkozgatok aki nem akar tőlem semmit én meg igen.
2013. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!