Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit csinálnátok ha az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok ha az a lány aki nektek tetszik másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem jár senkivel csak másért van oda. Azért próbálkoznátok hátha kialakul valami vagy hagynátok?
2013. nov. 2. 20:27
1 2 3
 1/23 zotanbro ***** válasza:
1 probat azert tennek
2013. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hagynám. :(
2013. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hagynám.Annyira senki se tetszik,hogy fussak bárki után is.
2013. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a kitartó, teperős fajta, szóval hagynám.
2013. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kideríteném mennyire szerelmes,hogy viszonzatlan stb.Ha ezeket tudom akkor gondolkoznék el mit tennék.

Így hagynám.

2013. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

de srácok, meg sem próbálnátok?


Higgyétek el, sok csaj van aki teszi a bátrat, közbe meg nem mer kezdeményezni, nehogy felsüljön, épp ezért közömbösséget mutat.

Tudom rossz duma, hogy a pasik kezdeményezzenek, meg nyilván bennetek is ott van, hogy nem akartok visszautasítást, de ennyire nem akartok hajtani egy lányért, aki tetszik nektek, csak mert épp azt hiszitek más kell neki?


Meg én úgy tapasztaltam, ha egy lányt elutasít egy srác, ő inkább felszívódna, nehogy híre menjen a dolognak.

De egy fiú mitől tart? A lányok nem szokták elkürtölni, ha egy srácot valami miatt elutasítanak, a pasikat nem nevetik ki a lányok ilyen szituban.

2013. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekünk is rosszul esik ám!

Viszont,hogy megértsd.

A lány szerelmes,egy másik srácba.Tehát mi nagyrészt törhetjük magunkat attól még ugyan úgy a másik srácra fog gondolni.

2013. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
de pont azt mondom, nem biztos hogy másik pasi kell neki, mert ha próbálkozol nála, lehet hogy összezavarod az érzéseit, és rájön, hogy a másiknál mondjuk nincs esélye, nálad meg igen, mert miért ne történhetne ez?
2013. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom ennek kicsi a esélye.Legeltántorítóbb az,hogy mi van ha én beleszeretek a lányba de ő továbbra is a másik srácba szerelmes?

A kezdeményezéshez azért többet kell tudni.

De így látatlanba azt gondolom ha nagyon megfog kezdeményezek ha nem akkor keresek mást.

Itt érzelmekről van szó és nem arról,hogy merek e vagy sem kezdeményezni.

2013. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy érzelmekről van szó, értem én, nem vagyok idióta


23/L

2013. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!