Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyi időt szánnátok az...

Ti mennyi időt szánnátok az alábbi esetben tanulásra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kicsit el vagyok havazva a tanulással, mert sajnos elég sokat kell dolgoznom, hogy fenn tudjam tartani az albérletemet és magamat, így idén még nem jutott túl sok időm a tanulásra. Most kétségbe vagyok esve! Alapvetően jó agyam van, hamar megmaradnak a fejemben a dolgok, de van egy tantárgyam, amihez iszonyatosan hülye vagyok, nulla előképzettség, nulla érdeklődés, szóval tényleg semmit nem értek hozzá és számomra ez egy roppant nehéz témakör. Már elkészítettem magamnak egy vázlatot, amiben tényleg csak a lényeg van benn, így 100 oldalasra sikeredett, de ezen már nem lehet karcsúsítani, ez tényleg 100 oldal tömör tanulnivaló. Rizsa nélkül. Szóbeli és írásbeli vizsgám lesz belőle. Most próbálok valami rendszert csinálni, hogy hogyan fogok felzárkózni, utolérni magam.


Nektek mennyi ideig tartana megtanulni 100 oldal tömör szöveget egy olyan témakörben, amihez úgymond "h*lye vagy"? Mennyit szánnál rá? Tekintve hogy napi max 2-3 órám van tanulni erre a tárgyra (többi időmben kell dolgoznom + a többi tárgyra készülnöm) Szerintetek mennyi időt "tervezzek" rá, mert nincs sok időm mindenre, szóval tényleg nagyon szigorúan be kell most osztanom az időmet!


Köszi a válaszokat L20


2013. dec. 16. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én tegnap elvoltam egész nap 60 oldal közgázzal, lehet túl lassú vagyok.
2013. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi ez a tárgy? Csak kíváncsiságból. Napi max 3 óra az elég kevés, ha így viszonyulsz hozzá, ezesetben egy-másfél hetet biztos rászánnék. Az összességében ilyen tempval 24 óra megvan, mondjuk, hogy egy hétvégi megfeszített tanulás. Annyi idő alatt azért meg lehet más tanulni.
2013. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!