Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e (jogi) lehetőség jogvisz...

Van-e (jogi) lehetőség jogviszony megszüntetésére állami finanszírozás vissza nem fizetésével egyetemben?

Figyelt kérdés

SZTE-re járok, államilag támogatott TTIK-s szakra, de át szeretnék menni BTK-ra, és ez csakis új felvételi alapján történhet. Államis vagyok ugye és a szerződésbe az foglalva, hogy jogviszony megszüntetése esetén az állami finanszírozást ki kell fizetnem az államnak és ezt szeretném elkerülni, mivel nem használtam ki ezt a lehetőséget. Hallottam olyanról, hogy ha nem vizsgázom le, akkor talán van ilyesmire lehetőség, nem tudom hogy igaz-e.

Nem ingyenélősködni akarok, de ha egyszer nem használtam ki ezt a dolgot, akkor miért fizetném ki. Kérlek segítsetek, mert anyagilag eléggé megterhelő lenne a dolog..



2013. dec. 17. 12:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ezt ó hallani, mert nem is vizsgáztam le, mert írtam hogy olyat is hallottam, hogy az a megoldás, ha nincs érvényes vizsgám.
2013. dec. 20. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!