Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy az anyósom...

Hogy érjem el, hogy az anyósom ne idegesítsen minden rezdülésében? Szegény néha tényleg nem is csinál effektív semmit, mégis már akkor feszült vagyok, ha a közelemben van. Vagy ha a férjem hozzá szól. Ráadásul együtt is kell laknunk..

Figyelt kérdés
elköltözés még odébb van, de az ellenszenvem egyre közelebb
2009. aug. 9. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Először a zavaró tényezőt kellene kiiktatni. Mi zavar benne? Ha nem tudod, próbálj ezen gondolkodni. Ha nála laksz, azért köszönd meg neki, hogy volt olyan szíves befogadni, mert ezt nem mindenki teszi meg. Mert úgy mondod, hogy "együtt kell laknotok", mintha ki akarnád tenni legszívesebben... nem az ő házában laktok? Addig nem értékelnek senkit, amíg van, de akkor már igen, mikor nincs és hiányozni fog a segítsége, törődése...gondolj erre.
2009. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell együtt laknod vele, már holnap elköltözhettek albérletbe.
2009. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
próbálj megnyugodni akkor ha ott van.szerintem látszik az hogy nembírod őt és talán észre is veszi.szerinted ez hogy esik neki?megérteném a reakciód ha a közös dolgaitokba folyton beleszólna,osztaná az észt.próbálj "barátkozni"vele,néha valamiben segíteni neki vagy csak beszélgetni egy számotokra kedves témáról.jobban összezördülnétek és talán egész jól megszeretnétek egymást!sok sikert
2009. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát már pár éve próbálgatjuk, de nem nagyon megy. Vannak időszakok amikor jól elbeszélgetünk, de alapjában mindig érződik valami feszültség közöttünk.

Volt egy férfi az életében, akivel megszűnt a viszony és hozzánk költözött.

2009. aug. 9. 20:09
 5/13 A kérdező kommentje:

és nem tudom megmagyarázni, hogy mi ez a feszültség.

Rengeteget gondolkoztam rajta, próbálom másként is figyelni a helyzeteket , de nem jövök rá.

2009. aug. 9. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért idegesít?Rosszindulatú,beleszól a dolgaitokba,a férjed megpróbálja ellened hangolni,vagy mi rosszat tett?

Ha nem,viszont jóindulatúan otthont adott nektek,szeret benneteket,jóindulatú és segítőkész akkor inkább próbáld megkedvelni,de legalábbis legyél neki hálás.

Sajnos én is így vagyok az anyósommal,de az enyém rengeteget tett érte,nagyon sok aljasságot elkövetett ellenem ellenünk,állandóan furkálódott ármánykodott,gonoszkodott.

Szerencsére nem lakunk együtt,de közel.

Mondjuk mi megtartjuk a távolságot velük.

2009. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

20,14 vagyok.

Hozzátok költözött???Ekkora butaságot hogy csinálhattatok?

Jobb távolról szeretni mint közelről gyűlölni.

Szerintem költözzetek szét,vagyis költözzön el a mama.

Ez nem egészséges így élni hosszútávon,még akkor sem ha jóban vagytok.

2009. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bele-bele szólogatna, de a férjem persze nem hagyja. Még ez a szerencsém. Én hálás vagyok neki, hogy olyan férfit nevelt nekem, min t a férjem, és minden másért is, de egyszerűen egy megmagyarázhatatlan dolog van kettőnk között.

Soha senki iránt még nem éreztem így.

Nem viselkedik természetesen. Nem tud. Ezt már megállapítottam....

2009. aug. 9. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan választ nehéz írnom, ami legális megoldást tartalmaz. Talán minél messzebbre költözni.
2009. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De ha ő ilyen, akkor az azt jelenti, hogy ő természetes, ahogy van. Évekig az ember nem tud színlelni. Próbáld meg nem elemezgetni, ne figyelj oda a zavaró dolgaira.
2009. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!