Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék segíteni egy lánynak...

Szeretnék segíteni egy lánynak, mert szegény nagyon furán viselkedik, és ezért nagyon sokan kinevetik. Ti hogyan kezdenétek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a probléma a lánnyal.
2012. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, bővebb infó jöhetne! Ennyiből nem igazán tudunk segíteni!
2012. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,kicsit bővebben ha lehet...
2012. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát alapból elég furcsán beszél. meg attól tartok, hogy nem is veszi észre, hogy ha furcsán viselkedik. vagy például német órán elkezdett angolul beszélni, és még akkor is folytatta,amikor szólt a tanár. meg a kinézete is elég érdekes, de mondjuk ez talán kisebb gond. amúgy lehet, hogy szellemileg nem teljesen százas. nem biztos, hogy tudok neki segíteni, de nagyon szeretnék, mert nagyon megsajnáltam.
2012. jan. 7. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzi jól magát, akkor hagyd. Ha meg szellemileg lehet vele a gond, akkor te úgysem tudnál rajta segíteni. Mennyire szorul segítségre? Kéri mások segítségét? Igazából az elmondottjaid alapján nehéz kitalálni mi lehet a gond, hogy mi furcsa abban a lányban.
2012. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát mások segítségét nem kéri. igen, gondoltam, hogy nem igazán lehet majd megérteni mi a gond, mert elég nehéz elmagyarázni, csak gondoltam, hát ha valakinek lesz valami jó ötlete.
2012. jan. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!