Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van átlagos, tehát jó minőségű...

Van átlagos, tehát jó minőségű de nem túl drága, nem túl neves hátizsák?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy kettő fajta létezik. 1. a kínai, egészen olcsó de valószínű hogy 2 hét után dobhatod ki, 2. A nagyon márkás táskák, pl. nike, adidas, londsdale, budmil stb.. amikért a névért többet fizetsz mint a táskáért. Talán még jók is lennének ezek ennyiért, pláne amikor 10 évig használhatunk egy táskát, csak nem középiskolába, amikor igencsak meg kell pakolni. Tehát tudtok normális táska/hátizsák márkát?

2013. dec. 29. 02:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Eastpack hátizsákok nagyon jók! Ajánlom őket és is vettem egyet és gimiben végig azt használtam (és nekem 5éves évfolyamom volt) és még indig semmi baja!! Én netem rendeltm így volt rá kedvezmény is ! De nézd meg apródon,ott is találni jókat!!!
2013. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Fény utcai piacon a táskásnál (Lövőház utcai oldal) vettem nagyon jót háromezer-valahányszázért, azzal jártam meg Isztambult. Az első nap reggeltől estig a hátamon volt. Meg voltam vele elégedve.
2013. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) köszönöm az eddigi válaszokat. 1. :) köszönöm ez tényleg jól néz ki! :) 2. de az egy iskolához képest azért még mindig nem túl hosszú idő
2013. dec. 30. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!