Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi Kari kérdés: Debreceni...

Jogi Kari kérdés: Debreceni Egyetem- ÁJK, VAGY Károli Gáspár Ref. Egyetem- ÁJK VAGY Pázmány Péter jogi kara? Melyikre adnátok egy voksot?

Figyelt kérdés

Át szeretnék jelentkezni, és az általam említett 3 jogi kar jöhet szóba, nem tudok dönteni. Tudnátok tanácsot adni?



Hol megy kevésbé szívatásra a vizsgaidőszak? Követelmények? Tapasztalataitok? 3.-4. félévet kezdenék, nyilván besorolás-függő a dolog. Ezer köszönet minden egyes válaszért!


2013. dec. 30. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ez a 3 egyetem? Honnan jönnél el?
2013. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szegedről.
2013. dec. 30. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a mind a 3 jogi kart, csak hyrből, egyről tudok bővebb dolgokat az a DE ÁJK. Azt kihagynám a helyedben..ha már Észak-Kelet akkor ME-val jobban jársz sokkal. Károlit sokan szidják hogy nem nézik sokba ha valaki ott végzett tehát marad a Pázmány de ők meg szívatósak, onnan szoktak Szegedre átmenni aki nem bír a Pázmányon végezni...szóval egyik sem...
2013. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor marad a Károli..
2013. dec. 30. 17:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Én meggondolnám a Pázmányt is, jókat hallani a jogi képzésükről. Amúgy meg a jog mindenhol nehéz, nem hinném, hogy a Ppke szivatósabb lenne a többinél.
2013. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Volt évfolyamtársam Szegedről ment át a Pázmányra és minden nehézség nélkül megcsinálta. Mástól viszont hallom, hogy menekül onnan, a Károliról meg rosszat nem hallottam, azért érdeklődtem. Nincsenek nagy álmaim, csak el akarom végezni, lehetőleg szívatás nélkül, ha már egyszer belekezdtem :)
2013. dec. 31. 19:21
 7/14 A kérdező kommentje:
3.évet kezdeném levelezőn, munka és gyerkőc mellett.
2013. dec. 31. 19:22
 8/14 A kérdező kommentje:
ME már messzi van.
2013. dec. 31. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szívatnak a Pázmányon (de gondolom a többi helyen sem), de van egy minimum ami kell és ha azt nem tudod, akkor legtöbbször nem fogják megadni a kettest. Mondjuk a polgár tanszékről mondogatják hogy ott tervszerűen szemétkednek, de ott is inkább csak arról van szó, hogy presztizstárgyként kezelik és még egy kicsit többet várnak el.

Elvileg a Károli valamivel könnyebb, ennek az ellenkezőjét még sose olvastam, szóval valami lehet benne.

2014. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet! A Pázmányon miért presztízs a PJ?
2014. jan. 4. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!