Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi Kari kérdés: Debreceni...

Jogi Kari kérdés: Debreceni Egyetem- ÁJK, VAGY Károli Gáspár Ref. Egyetem- ÁJK VAGY Pázmány Péter jogi kara? Melyikre adnátok egy voksot?

Figyelt kérdés

Át szeretnék jelentkezni, és az általam említett 3 jogi kar jöhet szóba, nem tudok dönteni. Tudnátok tanácsot adni?



Hol megy kevésbé szívatásra a vizsgaidőszak? Követelmények? Tapasztalataitok? 3.-4. félévet kezdenék, nyilván besorolás-függő a dolog. Ezer köszönet minden egyes válaszért!


2013. dec. 30. 14:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bár kicsit sem vagyok magabiztos, ... Hétfőn intézem az átjelentkezést :)
2014. jan. 4. 16:31
 12/14 A kérdező kommentje:
Szegeden nagyon nagyon pofára megy, most tudtam meg, hogy felsőbb évfolyamból is mennek át ez miatt szép számmal. Nekem nem kegyelem kettes kell, félreértettél alaposan.
2014. jan. 4. 18:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs, csak a hallgatók nagy részének elég ha átjut, mindegy hányassal. Melyiket választottad egyébként?
2014. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A Károlit. Mert ha a szegedi ÁJK-ról mennek át sokan a Pázmányra, és fordítva, ha esetleg nem tudják pesten elvégezni, akkor nem vagyok ezzel kisegítve. Jó lesz a Károli, nagyratörő álmaim nincsenek, csak hogy végezzem el, lehetőleg jó minősítéssel, és ha készülök normálisan, akkor ne az számítson, hogy a vizsgáztató tanár milyen lábbal kelt, mert én sem a saját szórakoztatására nyögöm :)
2014. jan. 9. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!