Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az iskola nem segít TDK-ban...

Ha az iskola nem segít TDK-ban, akkor én mit csináljak egyedül?

Figyelt kérdés

Mindig agyalok dolgokon, amelyeket meg lehetne tervezni, esetleg megvalósítani.

Szeretnék egyszer kutatni valamelyik "agyalmányom" kapcsán. De legalább egy "szomszédos" témában.

Szeretném, hogy ne csak arra korlátozódjon az érdeklődésem, hogy agyalok, hanem... legalább hadd TDK-zzak.

Utolsó lehetőségem az ősz, rá egy évre végzek is.

Nagyon szeretném, álmom!!!


Van három ismerősöm, mind a három csak ígérget, de nem segítenek. Csak tudnám, akkor miért ígérgetnek. Ez a legaljasabb, szerintem.

A tanárok elküldenek, hogy pontosítsak a témán meg keressek céget. Ha pontos témával állok oda, elmondják miért nem jó nomeg keressek céget.

Semmi kutatás azokban a témákban, amelyek érdekelnének.


Megszakad a szívem... Segítsetek!


És nem, nem érdekes, melyik szakra járok...

Ez általános dolog.

Általánosságban, akár egy bölcsész, akár egy mérnök, akár egy biológus, bárki, mit tehet ilyenkor???


2014. jan. 2. 10:45
 1/1 A kérdező kommentje:

Már egy másik egyetemen, hasonló szakon tanuló ismerősnek is írtam, hogy beszéljen a tanáraival. Rendes volt, azt mondta, segít majd.

Ugye lehet más egyetem oktatója segítségével TDK-zni??

2014. jan. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!