Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudom fejleszteni a...

Hogyan tudom fejleszteni a beszédkészségem ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Iskolai órákon kívül sajnos nincs pénzem külön nyelvtanárhoz járni, úgyhogy maradtak az internetes források, filmek, cikkek, könyvek. Írásban egész jó vagyok, de a beszédkészségem elég rossz. Lassan reagálok az új dolgokra. Hogyan tudnám fejleszteni?

2012. nov. 12. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ebbe a kategóriába írod, rá nem jöttem, hogy most nyelvtanulásról van szó. Nos, azon kívül, hogy szavakat és kifejezéseket tanulsz, olvasol, főleg ha hangosan teszed, nem sok mindent tudsz egyedül csinálni, és ezek igazából alig adnak magához a beszédkészséghez. Azt csak úgy leeht, ha beszélsz valakivel. Keress erre ismerőst, esetleg próbálkozz meg skype-pal valahogy.
2012. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A múltkor találtam ezt az oldalt, szerintem itt próbálkozhatsz: www.nyelvcsere.hu.

Sok sikert :)

2012. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 - Lana - válasza:

Én Debrecenben élek, és itt van egy olyan klub, hogy American Corner ahova mindig jönnek külföldiek, és velük lehet beszélgetni. ( De amúgy van még Pesten, Pécsen, Egerben és Veszprémben is..)

Volt már olyan hogy megismerkedtem egy külföldi lánnyal és elmentünk együtt teázni, és egy csomót tudtunk beszélgetni.

2012. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!