Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig számítják be a kreditek...

Meddig számítják be a krediteket? Egyáltalán beszámítják, ha régi rendszeres vagyok még? És hogy lehet iskolát és szakot váltani ha csak 1-2 év múlva folytatnám a sulit? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Az van, hogy már végzős vagyok. Most csinálom a hetedik félévet, de másik városba járok suliba. Van egy kisfiam aki húsz hónapos, és váratlanul terhes lettem. No így sincs kire hagynom a gyereket, de a járvány miatt ugye most még inkább veszélyeztetve vagyok. Így arra jutottam, hagynám fenébe most az iskolát, épp elég, hogy nagyobb lakásba kell költözni stb. Csak nem tudom meddig számítana a kreditem, és esetleg átjönnék ide Debrecenbe tanulni most Nyíregyházára járok, és talán szakot is váltanék, különbözetivel. Mik a lehetőségeim??? Tudna valaki segíteni??
2009. nov. 29. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ott kell befejezned, ahol elkezdted; ezt nagyon bonyolult lenne megoldani. Ezt a félévet még csináld meg, aztán menj el egy-két passzív félévre.
2009. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy másik egyetemen új szakot kezdesz, akkor, mivel nincs meg a diplomád, mindent külön még el kell ismertetned, ami közös a régi szakoddal.
2009. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!