Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Buktam a fizikavizsgán az...

Buktam a fizikavizsgán az orvosin, nagyon reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés

háromszor megbuktam, és utoljára egy pont kellett, hogy meglegyen. UV héten elmehetek mégegyszer. Tanultam rá sokat, de nagyon meg tudok zavarodni a A,B,C,D,E lehetőségekbe.

Nagyon reménytelen eset vagyok? :S



2014. jan. 6. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, próbáld meg a típuspéldákat átnézni. (az ilyen feleletválasztós példákat egyébként úgy állítják össze, hogy -jelen esetben 5 válaszból- 3 nagy hülyeség, 2 közül meg a jót kell eltalálni (tanulással megy csak)

Fel a fejjel :)

2014. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:

Hát, a bifizt jó ha érted is, de ha nem, és csak magoltad, akkor próbáld jobban odatenni magad, mert később csak gyűlni fognak az olyan tárgyak, ahol látszólag összefüggéstelen információt kell magadba szívni.


A YouTube-on yair meiry oktatóvideói között nézz szét szerintem.

2014. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SOTE? Beugró?


Tavaly is rengetegen buktak ki rajta :( Nem vagy reménytelen, én tavaly csináltam a bifizt, és annak ellenére, hogy oda-vissza vágtam az anyagot, mindig sz*r demókat írtam,. Első félévben először ki is buktam rajta...

2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 reptoid ***** válasza:

Hát, ezzel a 3 hülyeség, 1 majdnem jó, 1 jó aránnyal vitatkoznék :D


Nálunk egy csomó tárgyból tesztek voltak, többszörös választással, és kb. 1-1 betű különbség volt csak köztük. Ezek a kérdések úgy szoktak működni, hogy általában van 2 jó válasz, de akár az összes is, aztán egyben teljesen biztos, 2 gyanítasz, egyet kizársz, egyről meg lövésed sincs. Aztán tippelhetsz egyet, hogy jó lesz az első és a harmadik válasz. Ha mellé jó volt a negyedik is, akkor bukcsi az egész :D

2014. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ilyenkor azt mondták h rektori engedély kell. Elmegyek TO-ba megkérdezni, de esetleg nem tudjátok hogy hogy megy ez?

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. jan. 6. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem rektori. Szerintem az intézetvezető engedélye kell.
2014. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sejtbioszból kell harmadszorra elmennem ,miatta csúszik az egész vizsgaidőszakom. Míg mások már teljesen végeztek, nekem még 3 vizsgám vissza van. Ettől még nem hiszem, hogy reménytelen vagyok, sz@r volt a csillagok állása és nem jött össze, kész pont. Első vizsgaidőszak, előfordul, hogy nem jön össze minden úgy, ahogy az ember elképzeli.
2014. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!