Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első gimis...

Milyen volt az első gimis napotok? Hogyan ismerkedtetek meg a többiekkel?

Figyelt kérdés
Nemsokára elmegyek középsuliba és nem túl könnyen barátkozok,pedig nem zárkózok el a többiektől és nézek magam elé mint egy hal,csak egyszerűen nem tudok odamenni egy lányhoz és elkezdeni beszélgetni...Szóval tippeket szeretnék.
2014. jan. 6. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Akkor menj oda egy fiúhoz! :)

De komolyan, no para. Mindenki így volt ezzel. És tudod, minden osztályban vannak olyanok, akik igenis akarnak barátkozni, és úgyis oda fognak menni hozzád is.

2014. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
gólyatábor sokat segít :)
2014. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De hogy a kérdésedre is válaszoljak (1. vagyok)...

Előtte voltam a suliban egy nyílt napon, és az évnyitón felfedeztem azt a lányt, akivel azon találkoztam. Odamentem hozzá, hogy "jéé, szia, emlékszel rám?" (pedig abszolút nem vagyok barátkozós típus, de ennyire vágytam arra, hogy legalább egy ismerősöm legyen ott.) Aztán az első órákon volt bemutatkozás, mindenki elmondta, hogy hívják, honnan jött, mi a hobbija, mit sportol stb. Aztán szünetben elkezdtük kergetni egymást, hogy "nahát, te is onnan, akkor biztos ismered X-et.." Meg "tényleg te is tanulsz kínaiul, és hol tartasz vele?" Hidd el, egész gyorsan meg fogjátok ismerni egymást, és hamar kiderülnek közös pontok. Amúgy az sem biztos, hogy nem fogsz ismerni senkit az új suliban :) Én is azt hittem, de 1 évfolyammal felettem volt egy ismerős csaj, mint kiderült. Nem lettünk országos barátnők, de jólesett ismerős arcot látni.

2014. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2014. jan. 10. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!