Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz már meg az eredmény...

Mikor lesz már meg az eredménye a 2013.12. 07-i ECL középfokú írásbeli anygol nyelvvizsgának?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, szóval szerintem a Dexam egy elég könnyű nyelvvizsga. Bár az ECL-t nem ismerem.
2014. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy neked se sikerült! :( Nekem az olvasott szöveg értés 35%, a kommunikációs rész meg 58% lett,szóval összesen 47% :(
2014. jan. 8. 22:24
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja de amúgy meg kíváncsi lettem volna,hogy melyik fogalmazásra hány pont/százalék jár. Na jó összesítve úgy is mindegy,mert nem sikerült, de jó lett volna tudni mi mennyi.
2014. jan. 8. 22:27
 14/15 anonim ***** válasza:
az olvasott szövege nekem is 35% ahogy még 4 barátnőmnek is....milyen érdekes...pff... a leveél 52%
2014. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha valakinek nem sikerült az egyik fele a vizsgának és tervezi a továbbtanulást annak azt ajánlom maradjon ECL vizsgán mert csak akkor adnak rá pontot hogyha mind a két rész ugyanarról a vizsgahelyről van.most voltam először vizsgán és sikerült is egy 73% szóbeli és egy 66% írásbelivel szóval nem lehetetlen de ehhez nyilván kell egy bizonyos angol beállítottság meg tanulás
2014. jan. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!