Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Úgy is össze lehet hozni egy...

Úgy is össze lehet hozni egy nyelvvizsgát, hogy felsőfokú szóbeli, középfokú írásbeli?

Figyelt kérdés

És az akkor egy középfokot ér. Ha később valamikor megcsinálni a felsőfokú írásbelit, akkor meg felsőfokot ér.

Ugye??


2013. dec. 24. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
El lehet menni külön-külön rájuk, de összevonni nem lehet. Így túl sok értelme nincs is. Menj el felsőfokú szóbelire, ha akarsz, aztán később, ha majd úgy érzed, hogy felkészültél, menj el írásbelire is. De a legjobb a kettőt egyszerre, hisz külön-külön nem sok hasznát veszed.
2013. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül már megvan valamelyik?
2013. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Komplexet szoktak kérni, ezért inkább csináld meg először a komplett középfokot
2013. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem engem érint, hanem egy ismerősömet. A szóbeli része szerintem menne neki felsőfokon is, az írásbeliben viszont nem bízok.

Ezért kérdeztem.

Köszi a válaszokat!

2013. dec. 25. 18:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, az lemaradt, hogy még nincs nyelvvizsgája, meg nem is nagyon tudja "szórni rá a pénzt", hogy sorba végigmenjen a lépcsőfokokon.
2013. dec. 25. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet ilyet, de akkor összevontan csak középfokúnak számít.
2014. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, igen én is így gondoltam .
2014. máj. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!