Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet ebből gimi, és hogy...

Lehet ebből gimi, és hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet hogy 2-es lettem matekból (eddig 3 as voltam felsőbe mindig) ami egy elég gyenge eredmény, és nem tudom eldönteni hogy hülye vagyok e vagy nem mivel csak matekból vagyok 4-es nél gyengébb :(.

Esetleg ha lehet ebből gimi akkor milyet ajánlanátok? (gyenge gimit,közepest,vagy erőset)



#matematika #gimnázium #szar a tanár
2014. jan. 15. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Közepes és erős gimibe nem fognak vele felvenni, csak akkor, ha az írásbelid hihetetlen jó lesz, és szóbelin is tarolsz.
2014. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azért ha a többi jegye tényleg négyes, vagy annál jobb, szerintem egyáltalán nincs kizárva. persze, nem mutat jól, de ha az írásbelije jól sikerül, a szóbelin is kedvező benyomást kelt, simán lehet. ebben az esetben én legrosszabb esetben a várólistára tenném, első ötbe. onnan meg elég jók az esélyek. gyengébe semmiképpen ne menj szerintem, mert - hogy a kérdésre is válaszoljak - nem vagy hülye. egy nem hülyének pedig nagyon nem tesz jót egy gyenge gimi. mindenképp próbálj meg egy közepes, vagy akár erős szintet is, közepesbe mint már mondottam, szerintem viszonylag biztos, erősbe meg, ha szerencséd van, és a fent leírtak teljesülnek, lehet. a szüleidnek meg úgy mondd el, h "anya, apa, kettes lettem, de a többi jó, szóval egyáltalán nem olyan gázos a szitu" (engem a szentendrei Móriczba szó nélkül felvettek anno, kábé öt éve, egy kettes némettel - bár igaz, h akkor az a suli kábé a gyenge és a közepes között ingadozott - úgy, h nekem a többi tárgyam, hát mondjuk ki, nem volt mind négyes-ötös, egy erősebbnek számító helyen pedig várólistára kerültem, igaz, nem túl kedvező helyre, de annyira azért igen, h egy kis mázli folytán mégis ide járok, idén érettségizek, és ezalatt az öt év alatt simán tartottam a szintet, sőt idén egy tárgyból biztos, egy másikból talán emelt szinten megyek, szóval...)
2014. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát 4,3 vagyok a felvételi tantárgyakból de engem eléggé aggaszt ez a matek kettes mivel elég fontos tantárgy, szóval el kéne mondanom és valami különtanárhoz járnom,hogy legalább értsem az idei anyagot.

Az amitől igazán félek az apukám mivel ő mindig 5-ös volt matekból és szerintem nagyot fog bennem csalódni :(.

2014. jan. 15. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,szeretnélek bíztatni,de a matek a legfontosabb tantárgy.Te ebből vagy kettes.Gimnáziumban mi lesz?;)
2014. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hát a tanár elég gáz egyébként de most elkezdtem tanárhoz járni szóval remélem hogy segít majd :(.
2014. jan. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!