Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha utál az osztályfőnököm,...

Hogyha utál az osztályfőnököm, akkor megbuktathat/kitehet az osztályból?

Figyelt kérdés

Az ofőm a matektanárom is, és még év elején megmondta, hogy aki neki nem tetszik, azt valahogy kiszekálja majd az osztályból... Nem tettem ellene semmit, mégis olyanokat mond, hogy úgyis megfogok bukni, meg hogy otthon nincs fűtés, hogy ide jársz melegedni, meg ilyenek. A többi tárgyból hármas-négyes jegyeim vannak.


Múltkor írtunk egy dolgozatot matekból, ami elég jól sikerült, mégis egyest adott rá, pedig annál biztos jobb volt, mert mutattam osztálytársamnak, és neki ugyanazt elfogadta nekem meg nem, és attól félek, hogy direkt megbuktat majd, hogy ne járjak az osztályába, pedig imádok oda járni, és tényleg nem tettem ellene semmit, csak nem vagyok olyan jó matekból, mint ahogy ő azt elvárná (neki már a négyes is rossz, és direkt humán beállítottságú szakközépbe mentem, épp azért, mert hiába gyakorlom órákon át, a nehezebb feladatok már nem mennek)


2014. jan. 18. 19:28
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
100%
Én azért mennék panaszkodni, ha másnak elfogadta, nem nagyon van más választása, mint neked is elfogadni. Vagy lehet sulin belül reklamálni, és legrosszab esetben szülőkkel veretni az asztalt, de az veszélyes, mert lehet, még jobban felbőszül...:/
2014. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!