Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat? Bővebben lent!

Megbuktathat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám hogy szerintetek megbuktathat-e a tanár ( közép iskolában ) ha 1,5 voltam évégi témazáróm 5 ös lett és felvitte az átlagom 1,83-ra .... mennyi az az átlag ahol már a tanár köteles meg adni a 2es jegyet és mi van akkor ha másnak 1,75 től adja a kettest?
2013. jún. 12. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen átlag aminél köteles. Azt csinál a tanár amit akar, 1.4-re is megadhatja a 2-est és 2.3-ra is buktathat.

Szóval igen, ha akar simán megbuktathat.

2013. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emberek válasza:
nem tudom hova jársz, de nekem egy neves suliban matekból 4,43-ra megadta az ötöst. innentől fogva ahogy az első válaszoló írja, bármit megtehet (bizonyos keretek között)
2013. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a hasznos komenteket átengedett a tannár úr mert egy dolgozat hármasomat nem írt be igy az átlagom felment 1,92 re és arra megadta nagyon nehezen! :D
2013. jún. 30. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!