Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most májusbanmeglaesz a...

Ha most májusbanmeglaesz a jogosítványom akkor az csak ideiglenes jogosítvány lesz?

Figyelt kérdés
Csak akkor vezethetek ha ül mellettem valaki felnőtt? Mik az legújjab szabályok?
2014. jan. 19. 21:02
 1/3 reptoid ***** válasza:

Csak akkor vezethetek ha ül mellettem valaki felnőtt?


Ennek mi értelme lenne? Van egy csomó felnőtt, akinek nincs jogosítványa. Illetve csomóan szereznek felnőtt fejjel is jogosítványt, nekik minek kellene maguk mellé még egy felnőtt?


Nincs semmi ilyesmi.

2014. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz az. Vezethetsz rendesen.

Szerintem a magad és mások éppsége miatt azért legalább az első hónapban ne menj ki egyedül. Nem vagy még tapasztalt és elég felkészült.

2014. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hozzank bo 1 honap,mire kikuldik a jogsit...osztalytarsaimnak kb 40 nap volt.. en azzal a papirral vezetek varoson belul,amit kaptam,hogy megigenyeltem.. ivel elso jogsi. nem lehet vele vezetni,de mar 2 honapja hogy levizsgazta es nemreg tudtam csak megigenyelni, mert erte kellett mennem a v.igazolasert, ami messze van a varosomtol.. rendorok tobbsege itt jofej igy elfogadja
2014. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!