Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van még ideiglenes jogosítvány?

Van még ideiglenes jogosítvány?

Figyelt kérdés
Ma vizsgáztam le forgalomból, és minél hamarabb szeretném megkapni a jogsim, de állítólag csak pénteken tudok felmenni érte Miskolcra a vizsgaigazolásért, amit az okmányirodába kell vinni és onnantól mennyi idő amíg kiérkezik? És ha nem akarom megvárni, van még az ideiglenes jogsi lehetőség?
2012. dec. 11. 22:06
 1/4 ßđkan ***** válasza:
Csak akkor van ha újítod!!
2012. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt bizony ki kell várni, olyan 3 hétre számíts. Mondjuk ebben az évben már nem lesz meg a kártyád, szerintem..
2012. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és időpontot most kérj az okmányba mert én hétfőn kértem és jövőhét szerdára kaptam Miskolcon
2012. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem várod meg az sem baj

Megkérdeztem,ha valaki igy vezetne ahogy írtad akkor nem veszik el,hanem csak simán megbüntetnek pénzbirságot kifizeted és ha misem történt volna vezethetsz tovább.

2012. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!