Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég lesz 360 pont magyar szakra?

Elég lesz 360 pont magyar szakra?

Figyelt kérdés

államilag támogatottra

Elte, Károli vagy Pázmány


Tavaly nagyon kevés volt, 300 alatt, de előtte meg 400 pont körül voltak.



2014. jan. 20. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, majd kiderül. :D Örülök, hogy már túl vagyok ezen a herce-hurcán.

És csak az ELTE ;) és csak a magyar :D

2014. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
csak a magyarral egyetértek, de lehet, hogy a károli lesz első helyen megjelölve :)
2014. jan. 22. 02:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 2012-ben jelentkeztem, 178-an kerültünk be magyar szakra. Azt nem tudom, idén hány pont kell, de ha vállalod a fizetőset, szerintem a 360vmennyi pontoddal van esélyed.
2014. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem is Elte és a Károli van megjelölve, a magyar szak, idén érettségizem, de kiszámolgattam és olyan 400 körül lesz (de ehhez még valami CSODA kell matekból), szóval én is bizonytalan vagyok. Azért a tavalyi pontokból nem lehet végleges következtetéseket levonni, ha visszanézed több évvel a pontok alakulását, azért még sosem volt ilyen alacsony. Úgy gondolom, idén nem lesz 290 körüli. Meg ne már, két éve, aki nem írt 400-at, az szívott, most meg 300 alatt engedik a jónépet magyar szakra? Na, szóval elégnek kell lennie a 360-nak :)
2014. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, aki 290 pontokkal kerül be, az már az első félév után sírva keresi a másik egyetemet, vagy passziváltat... Tapasztalat. :D
2014. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!