Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti folytatnatok az egyetemet,...

Ti folytatnatok az egyetemet, ha elso felev vegen szinte alig lenne meg par vizsgatok? (elso ev, elso feleverol van szo)

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul all a szenam, nehez nagyon az egyetem, viszont tobben mondtak, hogy az elso ev a legnehezebb, ne izguljak, ha nem sikerulnek a vizsgaim. Ti mit tennetek?
2014. jan. 21. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem izgulnék, mert látnám, hogy a diáktársaimnak sem megy. Vagy ha megy, akkor én csinálok valamit rosszul. Ne kételkedj a képességeidben, egyrészt majd megszokod az egyetemet, másrészt létezik olyan valami, hogy magántanár.

Nekem volt olyan félévem, hogy reménykedtem, hogy meglesz elég kreditem, hogy ne tegyenek át fizetősre, és tessék, nemsokára államvizsgázok zéró csúszás nélkül.

2014. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy , ha szabad tudni? Úgy jobban lehetne tanácsot adni , ha elárulnád. :)
2014. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!