Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül magántanulónak...

Mennyibe kerül magántanulónak lenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, milyen költségekkel jár, ha egy diák magántanuló lesz?

A családból senki nem tudja pontosan.:)



2014. jan. 22. 22:02
1 2
 1/13 LamboLover ***** válasza:
6%

Nem tudom de sokba.

Hacsak nincs papírod arról, hogy beteg/nyomorék vagy.

2014. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Milyen oktatásról beszélünk ?Általános iskolai ,vagy középsuli ?
2014. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Középiskola.:)
2014. jan. 22. 22:16
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
A magántanárok árába. Ugyanis ha nem vagy egy zseni, akkor matekot, nyelvet, de akár fizikát, kémiát is nem leszel képes egyedül megtanulni. A tanárok órabére Budapesten 2000-nél kezdődik. Számolgass egy kicsit.
2014. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
2014. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Hulyeseg! Semennyibe. Ir a szulod egy kervenyt az igazgatonak es 1 heten belul mar az leszel. Orara meg bejarhatsz meg dogat is irhatsz ha szeretnel es akkornemkell vizsgaznod. En is most szeretnek az lenni es utananeztem mindennek.
2014. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
A nagy ....-t nem kerül semmibe basszus. Az én egyik volt osztálytársam is az lett és mondta egyszer az ofő hogy mennyibe kerül ez nekik havonta, már nem emlékszem mit mondott, de mindenki elképedt.
2014. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
71%
Fizetős középsuliba eleve van költség,-nem fizetősbe meg csak a magántanárokat kell fizetni,bármikor be járhatsz,bármelyik órára ha kedved van.Gyerekem így végezte a gimit,nincs evvel semmi gond,bármilyen ok felmerülhet ami miatt nem áll módjában minden nap suliba menni.Nálunk negyed éves vizsgákat kellett tenni ennyi.
2014. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
78%
Én magántanuló vagyok és semmibe nem kerül. Annyi az egész hogy az egyik szülődnek egy kérvényt kell írnia és max egy hónap és az leszel. Mi úgy csináljuk hogy bejárok a fontosabb órákrí ezért a kérvénybe beleírtuk hogy szeretném "látogatni" az órákat. Ez úgy működik hogy arra az órára mész be amelyikre csak akarsz. Ha bent vagy egy órán és a tanár dolgozatot irat te nem vagy köteles megírni, ha kihív a táblához nem vagy köteles kimenni stb. Ha így bejársz órákra és egy félévbe szerzel 3 jegyet akkor nincs félévi vagy évvégi vizsga. Természetesen ha nem akarsz bejárni akkor lesz félévkor és évvégén is mindenből vizsga.
2014. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Pedagógusként mondom, semmibe nem kerül, ha maga készül fel. Ha magántanárt fogadnak a szülők, az fizetős, de maga a magántanuló státusz ezt nem írja elő, nem igényli. Szóval ingyen is megúszható.
2014. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!