Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi kellene visszafizetni...

Mennyi kellene visszafizetni a hallgatói nyilatkozat miatt?

Figyelt kérdés
Most készülök egyetemre, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerül végigcsinálnom. Most olvastam hogy ez a hallgatói szerződés miatt ha abbahagyom mondjuk 3 félév után (6 féléves szak) akkor vissza kel fizetni a képzés költségeinek felét. Ez azt az összeget jelenti ami fel van tüntetve hogy mennyit kéne fizetni félévente ha nem államis szakra vesznek fel?

2014. jan. 29. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, és ami ott szerepel, az természetesen egy félévre vonatkozó összeg.

+1 jó tanács: Ne így vágj neki az egyetemnek, hogy vannak kétségeid a sikerességedet illetően. Légy magabiztos, ülj le tanulni, és legyél motivált! Így nem lesz probléma.

2014. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igyekszem de ettől kicsit megijedtem, hogy ilyen kötelezettséget írjak alá ha esetleg mégsem sikerül :/
2014. jan. 29. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem írod alá, akkor csak önköltségesen tanulhatsz, és mindenképp legalább a dupláját ki kellene fizetned, mint amennyit egy esetleges sikertelenség után kell államin. Úgyhogy emiatt felesleges idegeskedni.
2014. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!