Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor gyurok, és másnap...

Mikor gyurok, és másnap izomlázam, van az jó, vagy rossz? , és ha izomlázam van. Rá kell gyurni? A trollok hanyagoljanak,

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 00:09
 1/3 anonim válasza:

"másnap izomlázam, van az jó, vagy rossz?"

Hát nem hiszem h neked annyira kellemes, de nem.lesz tőle bajod, elmúlik.

" Rá kell gyurni?"

Szerintem ne. Én inkább azt ajánlom h könnyebb/egyszerűbb gyakorlatokat végezz azokon a területeken 3és ne erőltesd nagyon ott ahol fáj. De ez csak az én véleményem, tapasztalatom, még kezdő vagyok ilyen témában, nem vagyok ilyen nagy fittneszguru.

2013. nov. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha értem köszi
2013. nov. 5. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne gyúrj rá..

Az izom nem akkor növekszik mikor gyúrsz hanem mikor pihen utána. Mikor gyúrsz lényegében pusztítasz. Az izomszálaidon rengeteg szakadás történik. Mikor ez gyógyul a szervezete még erősebbé teszi. Ettől nö az izom.

Az izomláz pont attól van mert gyógyítja magát a szervezet és tejsavat szállít az izmoknak. Ha rágyúrsz csak még jobban szétszaggatod. Az egy baromság hogy attól hamarabb elmúlik. A mozgás miatt felszívódik ugyan de ennyi erővel masszírozhatod is. A túl sok gyúrástól pedig besálkásodsz. Azaz besülnek az izmaid.

2013. nov. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!