Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik napon annyira jó kedvem van, szinte mindennek örülök, de másnap mindig történik valami rossz?

Figyelt kérdés

Ez csak velem van így? Tegnap nagyon, de nagyon jó kedvem volt, erre ma semmi nem jön össze.


És ez mindig így van.. Mintha törvényszerű lenne..


17L


2010. okt. 3. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Welcome to the real life :) Ez mar csak ilyen... kepzeld el ha nem igy lenne... halalra unnad magad :)
2010. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, ez eddig oké. De miért jön mindig valami rossz egyből? Ki se lehet élvezni..


Legalább lenne 2 napig boldogság..

De nem... azonnal bal lábbal kell kelni :(

2010. okt. 3. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd, hogy ttörvényszerű... azzal csak rosszabb lesz. Talán próbáld másik szemszögből megközelíteni a rosszakat. Hátha valami jónak az előfutárai, vagy jár velük valami jó.

Pl. én tegnap láttam a fiút, aki nagyon tetszik, ahogy átkarol egy másik lányt. Hát eléggé szíven ütött, nagyon kibuktam, de legalább mostmár tisztábban látom a helyzetet, arról nem is beszélve, hogy ott volt egy barátnőm, akivel rég nem beszélgettem már bennsőségesen és ahogy vigasztalt az méginkáb elmélyítette a kapcsolatunkat. Ez pedig jó.

2010. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És egyébként ami nem öl meg az megerősít. Egyre erősebbé válsz minden rossz nap után.
2010. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tartom törvényszerűnek, de belátom hogy mindig így van.


Próbálom pozitívan látni a világot, "minden rosszban van valami jó" alapon, de eddig ebben a napban nem votl semmi jó..

Mindenki csak felidegesített.. kabátot sem tudtam venni. na most ebbe mi lehet a pozitív.


áá

2010. okt. 3. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsi barátom, ha te nem csinálsz semmi jót akkor mit várod, hogy jó legyen ?


Igen, vannak napok amikor nem TÖRTÉNIK semmi jó veled, de nem azért nincs semmi jó a napodban, hanem azért, mert nem történt semmi jó veled ÉS TE SEM CSINÁLTÁL semmi olyat, ami jó legyen. Nekem is sokszor a suliban pocsék az egész délelőttem, ezért délután amikor haza megyek azn vagyok, hogy megmentsem a napomat, amennyire még lehet.

Igy kell ezt csinálni !

2010. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért történik mindig így mert amint valami Jó van az életedben várod hogy mikor jön a rossz! Szó szerint bevonzod magadnak a szarságokat!

Ha jó koncentrál csak arra meg se forduljon a fejedben, hogy "hmm de jó most és mi lessz ha" NEM LESZ ha! Úgy fog történni ahogy te akarod, ahogy érzed! És mivel mindig azt érzed, hogy ha valami jó történik rögtön utána valami szörnyű fog. Hát kérésed/érzelmed parancs megkapod.

2010. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!