Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen berendezési tárgyakat...

Milyen berendezési tárgyakat tett már tönkre a babátok? Mi volt az első és mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
Az enyém kilenc hós és az elmúlt három napban megszabadított az egyik kedvenc tányéromtól és a mobilomtól. Egyértelmű, a szülők butaságából, de ez mégis amolyan mérföldkő. Nálatok?
2009. aug. 3. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 13 hós, tegnap tört el először egy műanyag mérőedényt. De erre nem gondoltam, hogy mérföldkő lenne!

Egyébként nagyon eleven és már nem egyszer üveget, poharat elvettem tőle az utolsó pillanatban.

Ja, a bátyja Tom & Jerry-s poharát törte el 2 hete.:)

De télleg nem számolom! :)


Az első fiam kb 4-5 láncomat szakított ki a nyakamból. Ő erre specializálódott.


:):):)

2009. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy mikor kezdte, azt nem tudom, de eddig elég sokminden az áldozatául esett (most két éves). Csak hogy egy párat említsek:

széttépett könyvek

íróasztal fiókok lapja lecsapkodva

afrikából kapott dísz elefánt széttörve (apukámtól kaptam még régen, azon nagyon kiakadtam)

stepper (lépcsőző ilyen tornázó cucc) számlálója kitépve drótostul

rácsoságy szétugrálva


Most ezek jutottak eszembe. A fiam képes bármit atomjaira bontani két másodperc alatt. A rácsoságy a legutóbbi húzása volt, ugrált benne és rángatta a rácsot, amíg szét nem esett az ágya. Na azóta az ágy matracán alszik a földön. Új kiságyat fölösleges lenne venni, gyerekágyat meg még nem kéne, mert a matracról is a földre vándorol álmában. De amúgy poén mert mióta nincs rács, jobban alszik.

2009. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Óóóóóóó 2 gyermekes anyukaként mesélhetnék, nálunk a távirányítók hunytak el sorba a mobilok sem úszták meg szárazon és ahogy írod a szülők butaságából, vagy inkább figyelmetlenségéből, de nem lehet mindig ott a szemünk és megszokásból tesszük a dolgainkat oda ahova nem kellene. Ők pedig kíváncsi kis felfedezők és nálunk még a bébi "grafiti" is menő volt nem baj csak betegek ne legyenek mi így gondoljuk!!!
2009. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, a nagyobbik fiam amikor még kicsi volt, anyunál laktunk, lerántott a gáztűzhelyről 4 db jénai edényt,egymásba volt rakva, amit tudtam, hogy anyu kedvencei és drágák is.

Addig sírtam, míg haza nem jött, mondom most fog megölni már anyaként. Szerencsére nem is volt kiakadva annyira.

De ezt sose felejtem el.:)

2009. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az edények nálunk is életveszélyben vannak! A kisfiam legújabb mutatványa az, hogy a konyhában a függönybe kapaszkodva járókástól húzza magát oda a konyhaszekrényhez, asztalhoz, mikor épp merre akar menni. Pedig egy 1x1 m-es fa járókája van! Szóval a szekrényben sincs biztonságban semmi :)
2009. aug. 3. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Az nagyon édes lehet! Ahogy húzza magát a járókával.


Az enyém meg elhúzza a járókát. Beteszem a fürdőszoba elé, hogy ne menjen be, mert az ajtót nem lehet becsukni, és simán elhúzza.

Egyre nehezebb túljárni az eszükön!

A szekrényeket cellux-al ragasztgatom. :)

2009. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez tönkretevésnek számít-e, mert nem direkt volt.

4 hónapos volt a kisfiam. Indulófélben voltunk, kedvenc polómban és nadrágomban voltam. Tisztába tevéskor pont akkor sikerült megemelnem a lábait, amikor neki kakilnia kellett. A polón 2 férfitenyérnyi folt lett, mai lecsordogált a nadrágra is. Nem jött ki egyikből sem, akármivel is próbálkoztam.

2009. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!