Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki volt már emelt bioszéretts...

Aki volt már emelt bioszérettségin, milyen jó/rossz tapasztalatai vannak? Főleg szóbelire lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
És ugye van olyan is, h részletes érettségi követelmény, ha csak azt tanulom meg ami abban van de azt keményen, akkor elvileg 100%osan is sikerülhet? Mert elvileg mást nem kérhetnek számon csak azt ami abban van...

2014. febr. 9. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


És igen, csak azt kérdezhetik, ami szerepel a követelményrendszerben.

2014. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én voltam tavaly emelten. Nálam nagyon aranyosak voltak szóbelin. Még segítettek is annak, aki esetleg elakadt. Bármit kihúzhatsz, nincsenek megadva a tételek, de szerintem sikerülhet nagyon jóra. Bár 100%-ot emelten azért nem lehet elérni szerintem (összesítve), de például én is max 3 pontot vesztettem a szóbelin.

Sok sikert! :)

2014. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! :) Látom, hogy már egy hónapos kérdés, de azért írok. Én tavaly emelteztem, és most nyugodtan tessék lepontozni, ha már szegény előzővel is megtették, de az emelt kémia mellett egyik legszebb vizsgaélményem volt... Nagyon jóindulatúak voltak, például amikor baromságot mondtam, az egyik tanár megköszörülte a torkát, hogy vegyem észre magamat, kijavítottam magamat, és így is megkaptam érte a pontot ( - maxpontos lett a szóbelim), és nem kérdeztek bele, hagyták végigmondani. Persze azért hallottam egészen más tapasztalatokat is, egyik szaktársamat vizsgáztató bizottságban a tanár rászólt a másikra, hogy "ne segítsen már neki", amikor próbálta rávezetni a válaszra... Na egy ilyen után próbáljon meg az ember nem görcsölni. Szóval ez a része teljesen lutri. A követelményrendszerre épülnek a tételek, úgyhogy ha azt tényleg jól tudod, jó esélyed lehet 100%-ra.
2014. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!