Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam. ANA, FNA,...

Összezavarodtam. ANA, FNA, OKJ. úristen. Valaki?

Figyelt kérdés

Na szóval. Érettségi után maradtam a suliban tachnikumon, ennek most lesz vége. De ez ugye csak egy OKJ-s szakma, ami konkrétan ez: OKJ 54 481 03 0010 54 05

Na most úgy érzem, hogy ezzel semmi esélyem nincs az életben, de az egyetem nekem túl erős, szóval valami főiskolán gondolkoztam. Meg is lett a választás: SZTE-JGYPK mérnökinformatikus (rendszergazda) FNA


ha ezt elvégzem akkor milyen végzettségem lesz? mármint miylen szintű? A mostani ha jól tudom akkor csak közép szintű végzettség. De akkor ez az FNA mit ad? Emelt szintű végzettséget vagy felsőfokú végzettséget? vagy ez a kettő ugyan az? Meg ha elvégzem akkor ez is csak egy OKJ-s papír lesz vagy azért ez több? vagy hogy van ez?



2014. febr. 12. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Felsőfokú szakképesítés
2014. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor az több mint 1 OKJ?
2014. febr. 12. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
OKJ-ben is van középfokú meg felsőfokú
2014. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bakker akkor ez is OKJ.

francba. azt hittem több... valszeg ha meglátják a munkáltatók akkor semmivel többre nem tartják mint a mostanit...

2014. febr. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!