Megteheti ezt az ofőm?

Figyelt kérdés

KÉRLEK GYORSAN VÁLASZOLJATOK!

na szóval volt tegnap a suliban rendes tanítási nap, este hatra kellett volna visszamenni farsangra és tízig tartott volna. Na de én bejárós vagyok és mire hazaértem volna meg most buszozhattam volna vissza, hát gáz lett volna. A másik, hogy apukámmal megbeszéltük még régebben erre a napra egy ilyen kis családi szabadságot, mivel ritkán látjuk, így a húgommal elmentünk hozzá meg Gyulára, na mindegy. Anya leigazolná azt a napot. Ma viszont megint nem voltam, mert meghívtak egy régi sulimba előadásra. mindegy szóval kapom az üzeneteket facebookon hogy megint biztos lógtam tegnap meg hogy mivel nem voltam a farsangon majd osztályfőnökit kapok meg igazgatói intőt. Pedig mondom, lesz majd igazolásom, mert anya leigazolhat még egy napot. Most ez így fer? Megint én vagyok a lógós meg a rossz, meg aki mindig minden alól kihúzza magát annyira elegem van És lehet még igazolatlant is adnak elvileg.



2014. febr. 13. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"este hatra kellett volna visszamenni farsangra és tízig tartott volna"


Iskola időn kívüli program elmulasztásáért nem vonhat felelősségre.

2014. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elvileg de ez vaami hülye elit giminek számít és annyi ilyen barom program van ilyen tökéletes kisasszonykákkal meg minden.már nagyon nagyon megbántam, hogy ide jöttem, annyira komolyan vesznek mindent, legjobb barátom azt mondta erre az esetre hogy "majd kirúgnak, legalább tanulsz belőle" de sebaj jövőre úgyis sulit váltok, de ha ezévben kirúgnak (pedig egy igazolatlanom sincs) nem tudom, oda felvesznek-e:/
2014. febr. 13. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy elit gimi a törvényhozásban.


Ha bármilyen atrocitás ér ezért az ügyért, akkor fel kel jelenteni az iskolát, de szerintem nem lesz semmi.


"legjobb barátom azt mondta erre az esetre hogy "majd kirúgnak, legalább tanulsz belőle""


Biztos, hogy jó emberekkel barátkozol? Mert ez alapján ő nem barát, hanem valami ******.

2014. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen ezen már én is gondolkoztam. a régi legjobb barátnőm meg egy két jóbarátom annyira hiányzik, hogy sírni lenne kedvem de keveset beszélünk és még kevesebbet találkozunk, mert egyszerűen semmire nem jut időm, mert mire hazajövök, meg nagyon nagyon sokat tanulok és elmegy a kedvem mindentől.

amúgy elmondtam anyukámnak és azt mondta nincs baj majd ő elintézi..de kétlem

2014. febr. 13. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Szóval faterodnál voltál tanítási időben, ez a baj? Azesetben jogos az igazolatlan, mert nem voltál ott az iskolában, de most egy nap, hát az nem olyan vészes. A farsang meg mióta kötelező? Ha azon nem voltál, és arra akarnak igazolatlant beírni, akkor az viszont nem fer.
2014. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem mentél el egy iskolán kívüli programra, meg másnap egy szimpla tanítási napra? Semmi köze ehhez az osztályfőnöködnek, nem az a ő dolga. És, ha mondjuk másnap orvoshoz mentél volna? Igazolás és igazolás között nincs különbség, ahogy közoktatási intézmények között sincsen ilyen tekintetben. A törvény az törvény röviden, az osztályfőnököd sem alkothat újakat, ha csak nem mellékállásban ő Hoffmann Rózsa :DD.
2014. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Girgoy ***** válasza:

Tanításon kívüli programért nem adhatnak igazolatlant. PLáne ha leigazolja a szülő. Az igazolatlan ugyanis azt jelenti, hoyg nincs igazolás, de az csak tanítási időre vonatkozik.


Egyébként az mit jelent, hoyg "MEGINT én vagyok a lógós meg a rossz"? Ezek szerint több ilyen volt már. Lehet, hogy azért rágtag be rád, mert több programból kihúzod magad? Ha Neked tényleg nem tetszik, hoyg ennyi program extra program van, akkro én is azt javaslom, váltsál sulit, de emiatt nem rúghatnak ki vagy adhatnak igazolatlant. Egyszerűen nem jösz be Te és a suli kölcösnösen egymásnak. Váltani kell, kész, addig meg bírd ki valahogy, gondolj arra, hogy már nem lesz sokáig így. Anyukád meg szerintem elintézheti a dolgot. Próbáljatok meg békében, emelt fővel távozni onnan.

2014. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen, elég sokat hiányzok, de sosem igazolatlanul. és mindkét napra VAN most is igazolásom, csak nem akarja elfogadni a szülői
2014. febr. 15. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor add oda az igazgatónak, majd ő elfogadja:) Simán megmondhatod az igazgatónak, hogy ezért beírt, és nem akarja elfogadni az igazolást!
2014. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!