Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőr vagy Asztalos szakma?

Rendőr vagy Asztalos szakma?

Figyelt kérdés
A két szakma nagyon érdekel és az érdekelne melyiket válasszam mert jövőre érettségizek és mindkettő nagyon érdekel. voltam bútorasztalos szakmán szakközépbe ami két hetente volt egyszer így nem igazán voltam benne jó és szeretném a véleményetek kérni hogy melyiket,miért. A rendészet is nagyon foglalkoztat mivel nincs olyan nap hogy valami okos ember ne csinálna és hogy őszinte legyek utálom a nagyképű gerinctelen embereket a falra mászok tőlük és mindig is törvénytisztelő voltam és még ha elég "visszataszító norma is a rendőr ebben az országban" érdekel de továbbá a fákat is szeretem illetve az abból készült gyönyörű bútorokat.a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!:) 17/F

2014. márc. 9. 20:11
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Én az asztalost választanám. Jól lehet vele keresni és nem vagy közröhej tárgya, mint a rendőrök. Van pár szaki a környéken és ki sem látszanak a munkából.
2014. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen sajnos megvan ez a fajta sztereotípia a rendőrökről viszont a fákat is nagyon szeretem csak a kézügyességem az egy picit a határ alatt van,idővel menni fog ez is sok sok gyakorlással?
2014. márc. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!