Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hiba kell, hogy...

Nádszálkisasszony kérdése:

Nagyon nagy hiba kell, hogy ne fogadják el a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés

Eléggé le vagyok maradva, most írom a második fejezetemet a háromból, a kutatás elemzéséhez mégcsak neki se szagoltam, éprilis közepén pedig már le kell adnom a szakdogám.


Félek, hogy túl sok szakirdalmat dolgoztam fel és ezeket nem túl logikusan építettem egymásra, lehet, hogy vannak benen aránytalánságok. Ez miatt visszadobhatják?



2014. márc. 27. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Konzulensfüggő. Hallottam olyanról, akinek 3 nap alat összedobált salátára is kettest adtak (bár javasolták neki, hogy halassza el az államvizsgát és írja meg normálisan) meg olyat is, hogy fél éven át dolgozott vele és plágium miatt dobták vissza. Alapvetően 3 dolog miatt dobják vissza: 1. nem megfelelő bibliográfiai hivatlozás 2. strukturálatlan, nem vezet soha, csak úgy van (téged ez fenyeget) 3. nyelvileg pocsék, igénytelen megfogalmazás, nyelvtani hibák
2014. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*sehova

*hivatkozások

2014. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kezet foghatunk, mert nekem is április 16 a végső határidő és ugyanott tartok, ahol te.... Nagyon szenvedek vele...:S
2014. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lekűzdjük! :D
2014. ápr. 3. 11:56
 5/9 anonim válasza:
Sziasztok! Sajnos elkövettem egy formai hibát a szakdolgozatnál: Az irodalomjegyzékben nem ABC sorrendben soroltam fel a műveket, illetve nem írtam kiadót a könyvekhez. (oldalszámok jelölése, hivatkozások száma szerző stimmel)
2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ABC sorrend hiánya még a kisebbik baj, de ha nem írtál kiadót a bibliográfiákhoz, akkor az hiányos adat, vagyis kétes a forrás. Nálunk egy ilyen miatt simán visszavágják az egészet és várják szeretettel az új dolgozatot a következő szemeszterben.
2014. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ösre értékelték a dolgozatomat már "csak" meg kell védeni!
2014. jún. 6. 07:37
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor örülj mint majom a farkának, hogy nem vették komolyan a formaságokat :)
2014. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább annak örülök, hogy megint pozitiv kimenetele lett annak, hogy alul értékeltem önmagam!
2014. jún. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!