Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy felvegyenek egy művészeti egyetemre ha nem egy művészeti szakközépbe jártam?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem sok...

Van egyáltalán rajz ének... a középiskolában, ahová jársz?

Van egyáltalán ilyen tantárgyad?

Mert ha van lehet, hogy van esélyed de ha nincs akkor én szinte biztosra veszem, hogy nem jutsz be...

2014. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömet felvették, gimis volt, ráadásul nem volt rajza csak faktja 11 és 12-ben és szakkörre járt + heti többször Pestre is rajzolni és otthon is sokat rajzolt és kézműveskedett.


Szóval, ha tényleg nagyon sokat rajzolsz, akkor igen, felvehetnek, de ahhoz nagyon sok szorgalom és kitartás kell, jobb egyetemekre tuti nem vesznek fel. Sajnos a szakközepet végzett művészeknek is nehéz bekerülni, nemhogy másoknak.

2014. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! Igen van rajz ebben a gimiben egy nagyon kedves festőművész, és ő sem művészeti szakközépbe járt de felvették a képzőművészetibe.
2014. márc. 27. 19:30
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha a kisképzőbe járnék akkor mennyi esélyem lenne?
2014. márc. 27. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisképzősöknek elég sok esélye van bekerülni a képzőművészeti egyetemre. Viszont baromi jól kell rajzolnod, hogy oda felvegyenek. Én is gondolkoztam a kisképzőn, de inkább közelebbi nyugisabb művészetit kerestem.
2014. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát... igazából én már a várólista elején vagyok csak nem tudom hogy mennyek-e oda...
2014. márc. 27. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Mindenféleképpen. Számolnod kell a drogosokkal, de a kisképző már a rajztanárnőm idején is tele volt velük. Az pedig elég régen volt. Tudtommal azért nem vészes a helyzet, füvezgetnek egy picit és ennyi, ezt itt falun is szoktuk. Az eventusban nagyon rossz a helyzet, ott lopnak, állandóan drogoznak stb. Ahova én megyek is szívják a koli előtt a füvet :D Na mindenhol van ilyen, szerintem menj. Küldessz privibe rajzokat amúgy meg leírod h mik voltak a felvételiden a feladatok? Mármint részletesen, pl nálunk a tárgycsoport egy asztal volt, rajta egy papírlap és egy kalap, ilyesmi. Érdekel, hogy bekerülhettem-e volna.
2014. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!