Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen érettségit kell minimum...

Milyen érettségit kell minimum tennem ahhoz, hogy felvegyenek egy rendőrképző szakközépbe?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Érettségi szakközépbe?


Szerintem 18 éves kortól nem járhatsz szakközépbe (kivéve bukás, vagy 5éves iskola). Helyette felnőttképzésre kell menned.

2009. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz amit az első mond. Csak és kizárólag úgy jelentkezhetsz ha van érettségid. Nem akarok hülyeséget mondani, de pl Adyligetre "csak" meg kell, hogy legyen az érettségid, nem abból számolnak pontokat, hanem magának az iskolának kell teljesítened mindenféle alkalmassági vizsgálatokat, és ez alapján dől el, hogy felvesznek-e vagy nem. Érettségi kell, de (szerintem) mindegy, hogy milyen. De azért nézz utána te is:

[link]

2009. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy mindegy milyen érettségid van, csak meglegyen.De azt is hallottam,hogy az érettségi után már nem kell tanulnod hanem vannak ezek a toborzások.De ha sima érettségivel megyek egyből a rendőrségre, akkor hogyan tanulom meg amit mások a rendőrtisztin?Vagy vannak ezek a 2 éves továbbképzések?Amik gondolom kötelezők.10.-es vagyok egy szakközépben.De nem rendészetiben.Nem lehetne most jelentkeznem erre az OKJ továbbképzésre?Vagy azelőtt kell az érettségi?és utána OKJ 2 év:( Ha tudtok valami bővebb infót hogy ne keljen több évet tanulni akkor kérlek tudassátok.
2009. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!